NOWE777 NOWE-333 NOWE777777 9999999 0000099999

Doświadczenie, Pełna Dyskrecja, Gwarancja Wykrycia Zdrady

OBSERWACJA OSOBY - 100zł /godzina

OBSERWACJA DZIECI - od 100zł / godzina

OBSERWACJA MIEJSC - 150zł / godzina

Inne formy obserwacji uzgadniamy indywidualnie, gdyż w zależności od zaangażowanych środków i ludzi mogą nieznacznie odbiegać od podanych powyżej

 

WYWIAD GOSPODARCZY - od 2000zł

WYWIAD ŚRODOWISKOWY - od 1000zł

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW - 30zł za m2

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW W SAMOCHODACH - 700zł

KONSULTACJE - BEZPŁATNE

 

 

 

Opinie Klientów o Biurze Detektywistycznym Bartosza Milewskiego :

To najlepszy detektyw jaki dla mnie pracowal, profesjonalista w kazdym calu. Fachowo, szybko i niedrogo rozwiazal moja, dosc skomplikowana sprawe, z ktora inni nie umieli sobie poradzic. Z czystym sumieniem polecam kazdemu, kto potrzebuje uslug detektywistycznych! Dziekuje. Wdzieczna klientka.
 
             Mart Karlas
Przed podpisaniem umowy, potrzebowałam sprawdzić kontrahenta, ponieważ wydawał się podejrzany. Nie było żadnych informacji w BIK, udało się zebrać informacje na temat poprzednich działalności prezesa firmy, co pomogło ocenić ryzyko. ...Więcej
 
 
Profesjonalne podejście,  bardzo skrupulatnie zebrane dowody zdrady. Jestem pod wrażeniem jakości,  szybko i dokładności w Pracy Detektywa. Ogromny pozytyw za pomoc!!!
 
Dziękuję za odnalezienie mojego zaginionego brata. Wszyscy już tracili nadzieję, a jednak udało się! Będę Wam wdzięczny do końca życia. Pozdrawiam :)
 
 
Pierwszy raz korzystałam z usług detektywa i po 7 dniach obserwacji zdobyłam dowody na zdradę mojego męża. Bardzo profesjonalne zdjęcia i bardzo sympatyczny pan Bartosz. Dziękuję i polecam.
 
 
Profesjonalne podejście, szybka reakcja i stały kontakt. Tak w skrócie mogę opisać swoją współpracę z biurem.  Trafiłem do nich z polecenia znajomego i dziś sam polecam każdemu.
 
Dzięki pana pracy potwierdziły się moje przypuszczenia, co do zdrady żony. Oprócz tego mogłem liczyć na wsparcie i rozmowę, które w takich chwilach są tak bardzo potrzebne.
 
 
Polecam usługi tego detektywa , zlecenie wykonane zgodnie z oczekiwaniami i umową.  Bardzo pomógł mi swoją wiedzą i doświadczeniem życiowym.
Polecam , pełen profesjonalizm, fachowość w kazdym calu,  przystępne ceny. Materiał zgromadzony okazał sie bardzo pomocny.  Jeszcze raz polecam.
 
 
Dziękuję za pomoc,sprawa wygrana.Pański numer zapisany i będę polecał wszystkim znajomym.
 
 
Detektyw który zna się na swojej robocie,dyskrecja oraz zaangażowanie w powierzone zadanie.
Dziękuję i pozdrawiam
 
 
Trzeba przyznać, że naprawdę są profesjonalni i szybko działają.