NOWE777 NOWE-333 NOWE777777 9999999 0000099999

Obserwacja osób od 100zł/h , Wykrywanie Zdrady od 100zł/h

Wywiad Gospodarczy

Wywiad gospodarczy polega na uzyskiwaniu informacji dotyczących sytuacji prawnej i finansowej wskazanych przez Państwa przedsiębiorstw.

Podstawowe informacje jakie współpracujące z nami firmy chcą uzyskać:

  • rzetelne sprawdzanie osób uprawnionych do reprezentowania firm i zaciągania w imieniu firmy zobowiązań
  • odpowiedzialności członków zarządu, wspólników za zobowiązania przedsiębiorstwa
  • określenie formy prawnej przedsiębiorstwa,
  • odpowiedzialności spółki,
  • zbadanie aktualnej sytuacji prawnej danego podmiotu gospodarczego pod kątem postępowania upadłościowego, likwidacyjnego, egzekucyjnego,
  • ustalenie prawa własności na rzeczach ruchomych i nieruchomościach,
  • określenie sytuacji prawno-ekonomicznej przedsiębiorstwa (zobowiązania podatkowe, zobowiązania z tytułu ubezpieczeń społecznych a także zobowiązania wobec innych podmiotów gospodarczych).

Raport Gospodarczy Biura Detektywistycznego Bartosza Milewskiego zostanie utworzony dzięki informacjom uzyskanym:

  • w sposób oficjalny - potwierdzone dokumentacją urzędową
  • w sposób nieoficjalny
  • uzyskujemy informacje poufne

 

 Przygotowujemy rzetelne raporty dotyczące ,małych i średnich przedsiębiorstw , spółek jawnych, spółek komandytowych oraz spółek z.o.o.

Wywiad gospodarczy zapewnia uzyskanie wielu informacji pomocnych przy windykacji należności.

 

Dzięki współpracy z Naszym Biurem  będziecie mogli państwo sprawdzić potencjalnego kontrahenta ,aby spokojnej planować szerszą współpracę oraz uniknąć późniejszych trudności w płatnościach.

Dzięki współpracy z naszym Biurem możecie państwo sprawdzić wiarygodność kontrahenta.

Dzięki współpracy z Naszym Biurem  będą mogli państwo zaplanować  strategie prowadzenia egzekucji , zabezpieczenie procesu sądowego albo transakcyjnego.

Raporty Biura Detektywistycznego w dużym stopniu opieramy na informacjach niejawnych.

Stworzenie Wywiadu Gospodarczego w zależności od wymagań klienta zajmuję do 30 dni  

 

 

Opinie Klientów o Biurze Detektywistycznym Bartosza Milewskiego :

To najlepszy detektyw jaki dla mnie pracowal, profesjonalista w kazdym calu. Fachowo, szybko i niedrogo rozwiazal moja, dosc skomplikowana sprawe, z ktora inni nie umieli sobie poradzic. Z czystym sumieniem polecam kazdemu, kto potrzebuje uslug detektywistycznych! Dziekuje. Wdzieczna klientka.
 
             Mart Karlas
Przed podpisaniem umowy, potrzebowałam sprawdzić kontrahenta, ponieważ wydawał się podejrzany. Nie było żadnych informacji w BIK, udało się zebrać informacje na temat poprzednich działalności prezesa firmy, co pomogło ocenić ryzyko. ...Więcej
 
 
Profesjonalne podejście,  bardzo skrupulatnie zebrane dowody zdrady. Jestem pod wrażeniem jakości,  szybko i dokładności w Pracy Detektywa. Ogromny pozytyw za pomoc!!!
 
Dziękuję za odnalezienie mojego zaginionego brata. Wszyscy już tracili nadzieję, a jednak udało się! Będę Wam wdzięczny do końca życia. Pozdrawiam :)
 
 
Pierwszy raz korzystałam z usług detektywa i po 7 dniach obserwacji zdobyłam dowody na zdradę mojego męża. Bardzo profesjonalne zdjęcia i bardzo sympatyczny pan Bartosz. Dziękuję i polecam.
 
 
Profesjonalne podejście, szybka reakcja i stały kontakt. Tak w skrócie mogę opisać swoją współpracę z biurem.  Trafiłem do nich z polecenia znajomego i dziś sam polecam każdemu.
 
Dzięki pana pracy potwierdziły się moje przypuszczenia, co do zdrady żony. Oprócz tego mogłem liczyć na wsparcie i rozmowę, które w takich chwilach są tak bardzo potrzebne.
 
 
Polecam usługi tego detektywa , zlecenie wykonane zgodnie z oczekiwaniami i umową.  Bardzo pomógł mi swoją wiedzą i doświadczeniem życiowym.
Polecam , pełen profesjonalizm, fachowość w kazdym calu,  przystępne ceny. Materiał zgromadzony okazał sie bardzo pomocny.  Jeszcze raz polecam.
 
 
Dziękuję za pomoc,sprawa wygrana.Pański numer zapisany i będę polecał wszystkim znajomym.
 
 
Detektyw który zna się na swojej robocie,dyskrecja oraz zaangażowanie w powierzone zadanie.
Dziękuję i pozdrawiam
 
 
Trzeba przyznać, że naprawdę są profesjonalni i szybko działają.